5 tysięcy izzy rachunków!

Klienci izzyBanku - pierwszego wirtualny banku dla młodzieży od 13 roku życia, działającego w ramach mBanku, otworzyli ponad 5 tys. rachunków izzyKONTO.

 

Jednocześnie 350 tys. Klientów mBanku na 424 tys. rachunków zdeponowało 1,97 miliarda złotych.

 

izzyBank to pierwszy wirtualny bank dla młodych ludzi w wieku od 13 lat. Projekt został zrealizowany przez mBank i funkcjonuje od listopada 2001 roku. Naczelną zasadą izzyBanku jest traktowanie młodych ludzi jak partnerów biznesowych.

 

W izzyBanku każdy posiadacz rachunku, jeśli tylko ukończył 13 lat jest pełnoprawnym Klientem - posiadaczem samodzielnego rachunku izzyKONTO (oprocentowanie nominalne 4,50%). Rodzic lub inny przedstawiciel ustawowy wyraża tylko zgodę na otworzenie izzyKONTA. izzyBank oferuje jedyną na rynku, czarną izzyKARTĘ (karta Visa Electron). Umożliwia ona bezpłatne korzystanie z bankomatów sieci Euronet na terenie Polski i służy do płatności bezgotówkowych.

 

izzyBank oferuje także ubezpieczenie, które gwarantuje zabezpieczenie środków pieniężnych zgromadzonych na koncie (do sumy ubezpieczenia) po utracie karty oraz pokrycie strat w razie rabunku gotówki pobranej z bankomatu. izzyBank zapewnia zwrot środków finansowych do sumy ubezpieczenia, utraconych w wyniku nieuprawnionych transakcji dokonanych już na 12 godzin przed zastrzeżeniem karty Visa Electron. Zakres ubezpieczenia obejmuje środki utracone m.in. w wyniku nieuprawnionych transakcji sklepowych, internetowych, wypłat bankowych i bankomatowych. Suma ubezpieczenia dla karty Visa Electron wynosi 5000 zł. Dodatkowo w skład pakietu wchodzi ubezpieczenie posiadacza karty od rabunku gotówki pobranej z bankomatu w ciągu 1 godziny od dokonania wypłaty. W tym przypadku suma ubezpieczenia wynosi dla kart Visa Electron - 1000 zł.

 

Młody człowiek może zlecać przez nowoczesne kanały komunikacji – Internet, telefon, SMS, WAP - przelewy, definiować zlecenia stałe, sprawdzać saldo rachunku i wykonane operacje z dowolnego miejsca na świecie przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Oferta cenowa izzyKONTA jest przejrzysta i korzystna dla Klientów: brak opłat za założenie i prowadzenie rachunku, brak prowizji za wypłatę gotówki w bankomatach Sieci Euronet w Polsce, brak opłat za przelewy zlecane w automatycznych kanałach obsługi (mLinia, Internet), oprocentowanie na poziomie 5,50 %.

 

IzzyBank posiada niespotykany w innych bankach design i strukturę, przypominającą bardziej portal niż internetową stronę bankową. Oprócz części bankowo-transakcyjnej, w której znajdują się wszystkie informacje niezbędne do otwarcia rachunku izzyKONTO. izzyBank jest miejscem w sieci, gdzie można znaleźć przyjaciół, znajomych i innych młodych ludzi żyjących w stylu izzy.

 

Izzy to: niezależność, wolność podejmowania decyzji, swoboda i prostota oszczędzania oraz zarządzania swoimi pieniędzmi już po ukończeniu 13 roku życia. Każdy z użytkowników izzyBanku może określić także swój niepowtarzalny profil, po którym będzie rozpoznawany w całym serwisie. Do dyspozycji użytkowników jest Forum, Chat, ankiety, mega linkownia z możliwością dodawania swoich ulubionych oraz ciekawych stron www oraz Hyde Park. Na stronie www.izzyBank.pl znajdują się także ciekawe informacje, interaktywne upominki oraz gadżety wirtualne. izzyBank powstał w oparciu o współpracę z młodymi ludźmi, zafascynowanymi Internetem i nowymi technologiami. Umożliwia i przybliża im „smak” wydawania swoich pieniędzy oraz pomaga w realizowaniu marzeń.

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl
Authors

Related posts

Top