Wiadomości branżowe

MultiBank rozszerza sieć wpłatomatów!

 

MultiBank ? detaliczna część BRE Banku S.A ? rozszerza sieć wpłatomatów!

Wpłatomaty to urządzenia umożliwiające Klientom wpłatę środków pieniężnych na konto w MultiBanku BEZ PROWIZJI.
Skorzystać z wpłatomatu może każdy Klient MultiBanku posiadający aktywną kartę. Może być to karta płatnicza ? wtedy środki zostaną zaksięgowane na rachunku, do którego przypisana jest karta lub karta kredytowa – wtedy środki zostaną wpłacone na rachunek powiązany z rachunkiem kartowym.

Wpłatomaty znajdują się w Centrach Usług Finansowych MultiBanku w strefie 24-godzinnej, co oznacza, że gotówkę można wpłacać w dowolnych godzinach przez 7 dni w tygodniu.
Wystarczy włożyć do odpowiedniej szczeliny kartę, a następnie do drugiej odliczoną kwotę. W trakcie jednej transakcji można wpłacić do 100 banknotów o różnych nominałach (w partiach po maksymalnie 30 sztuk). Chcąc wpłacić większą ilość banknotów wystarczy po podaniu partii banknotów wybrać opcję dalszej wpłaty.
Wpłatomat automatycznie rozpoznaje nominały banknotów, liczy je i wyświetla odpowiednią informację, tak, aby Klient miał możliwość sprawdzenia czy liczba, nominały oraz suma wpłaty jest zgodna z Jego wyliczeniami. Można w tej chwili zrezygnować z realizacji transakcji, dołożyć banknotów lub zaakceptować transakcję do realizacji.
Gotówka wpłacona na konto w przy użyciu wpłatomatu znajdzie się na koncie Klienta maksymalnie w ciągu godziny od dokonania wpłaty.
 Wpłatomaty akceptują wszystkie nominały polskich banknotów, a banknoty nierozpoznane (zniszczone, fałszywe, pogięte, wyprane, itp.) są od razu zwracane.
W chwili obecnej MultiBank dysponuje 14 wpłatomatami w następujących Centrach Usług Finansowych.

Bielsko Biała, ul. 11 Listopada 60/62 
Częstochowa, ul. Szymanowskiego 1
Gdańsk, ul. Grunwaldzka 100/102
Gdańsk, ul. Karmelicka 1
Gdynia, ul. Batorego 28
Gdynia, Skwer Kościuszki 16
Katowice, ul. Powstańców 43
Łódź, ul. Piotrkowska 43
Łódź, ul. Piotrkowska 242/250
Łódź, Al. Piłsudskiego 5
Poznań, ul. Garbary 71
Poznań, ul. Św. Marcin 40
Warszawa, ul. Jana Pawła II 82
Wrocław, ul. Św. Mikołaja 69

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts