MasterCard Platinum ? nowa, prestiżowa karta Banku Pekao SA

Bank Pekao SA wprowadził do swojej oferty kartę MasterCard Platinum skierowaną do prestiżowych klientów Banku. Korzystne oprocentowanie ? 18,25% i wysokie, indywidualnie ustalane limity kredytowe to podstawowe zalety tej karty. < p>Karta kredytowa MasterCard Platinum Banku Pekao SA to jedna z najbardziej prestiżowych, międzynarodowych kart kredytowych. Podstawowe atuty karty to ustalany indywidualnie limit kredytowy, który może stanowić kwotę od 15 000 do 100 000 zł oraz korzystne oprocentowanie ? 18,25%.Tzw. grace period, czyli okres, w którym nie naliczane są odsetki od kredytu zaciągniętego na karcie  wynosi w przypadku tej karty aż 51 dni.  Dodatkowe usługi w pakiecie karty to m.in.:
  • Możliwość uczestnictwa w programie Premium Collection.Program oferuje rabaty i przywileje podczas korzystania z usług firm ? uczestników programu (są to m.in. ekskluzywne hotele i restauracje, linie lotnicze, sklepy i punkty usługowe)
  • Pakiet ubezpieczeń w podróży zagranicznej dla posiadacza karty i dwóch osób towarzyszących zapewniający świadczenia z tytułu: kosztów leczenia i pomocy w podróży, następstw nieszczęśliwych wypadków, zgubienia lub opóźnienia bagażu podróżnego, ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej.
  • Bezpłatne zabezpieczenie transakcji zapewniające przejęcie całkowitej odpowiedzialności finansowej za operacje dokonane przy użyciu utraconej karty (z wyjątkiem tych, do których doszło z winy posiadacza karty); Roczna opłata za kartę MasterCard Platinum wynosi 700 zł (100 zł za kartę dodatkową). Prowizja za wypłatę z bankomatu Banku Pekao SA i Euronetu to 3,5% wypłacanej kwoty, min. 7 zł; w pozostałych bankomatach oraz za granicą ? 4% min. 7 zł. Transakcje gotówkowe dokonywane kartą MasterCard Platinum nie są obciążone prowizją.  Klienci Banku Pekao SA mają obecnie do wyboru 24 karty wszystkich rodzajów ? debetowe, obciążeniowe i kredytowe. Wszystkie karty płatnicze Banku Pekao SA to karty międzynarodowe wyemitowane w ramach jednego z dwóch światowych systemów ? Visa lub MasterCard. W portfelach klientów Banku znajduje się prawie 2,6 mln kart: w tym 2 mln 143 tysięcy kart debetowych, 285 tys. kart obciążeniowych i 103 tys. kart kredytowych.
Źródło Bank Pekao SA. Dostarczył netPR.pl
Authors
Top