Wiadomości branżowe

?Płacę z Allegro? dla Użytkowników Sympatia.pl

Należący do Grupy Onet.pl, wiodący serwis randkowy Sympatia.pl, wprowadza nowatorski system płatności online „Płacę z Allegro”. „Płacę z Allegro” to nowa na polskim rynku internetowym usługa regulowania należności online. Za jej pomocą ponad 3 miliony użytkowników serwisu Sympatia.pl, będzie mogło łatwo i szybko zapłacić za miesięczne członkostwo w Klubie Sympatii. Opłata zostanie dołączona do rachunku Użytkownika w serwisie aukcyjnym Allegro. Dokonanie takiej transakcji wymaga kilku kliknięć i zajmuje nie więcej niż kilkanaście sekund.Sympatia.pl jest pierwszym partnerem zewnętrznym Platnosci.pl – pomysłodawcy i technicznego operatora usługi „Płacę z Allegro”. Wcześniej, tę konkurencyjną wobec płatności SMS-owych usługę z powodzeniem przyjęły inne serwisy Grupy Allegro – otoMoto.pl i otoDom.pl .Sposób dokonywania płatności w serwisie Sympatia.pl za pomocą nowej metody jest bardzo prosty. Wystarczy spośród proponowanych form płatności wybrać opcję - „Płacę z Allegro”. Następnie, po zalogowaniu do konta Użytkownika w serwisie Allegro usługa zostaje aktywowana, a

Należący do Grupy Onet.pl, wiodący serwis randkowy Sympatia.pl, wprowadza nowatorski system płatności online „Płacę z Allegro”.

„Płacę z Allegro” to nowa na polskim rynku internetowym usługa regulowania należności online. Za jej pomocą ponad 3 miliony użytkowników serwisu Sympatia.pl, będzie mogło łatwo i szybko zapłacić za miesięczne członkostwo w Klubie Sympatii. Opłata zostanie dołączona do rachunku Użytkownika w serwisie aukcyjnym Allegro. Dokonanie takiej transakcji wymaga kilku kliknięć i zajmuje nie więcej niż kilkanaście sekund.

Sympatia.pl jest pierwszym partnerem zewnętrznym Platnosci.pl – pomysłodawcy i technicznego operatora usługi „Płacę z Allegro”. Wcześniej, tę konkurencyjną wobec płatności SMS-owych usługę z powodzeniem przyjęły inne serwisy Grupy Allegro – otoMoto.pl i otoDom.pl .

Sposób dokonywania płatności w serwisie Sympatia.pl za pomocą nowej metody jest bardzo prosty. Wystarczy spośród proponowanych form płatności wybrać opcję – „Płacę z Allegro”. Następnie, po zalogowaniu do konta Użytkownika w serwisie Allegro usługa zostaje aktywowana, a opłata automatycznie doliczona do rachunku z Allegro. Rachunki regulowane są na koniec każdego miesiąca. 

Wychodzimy naprzeciw tysiącom naszych Użytkowników, dając im tani, szybki oraz bezpieczny sposób na dostęp do wielu atrakcyjnych funkcjonalności w Sympatia.pl. To alternatywa dla obecnych form dostępnych w polskim Internecie, jakimi są przekaz pocztowy, przelewy, sms-y” – mówi Agata Wajda, kierownik rozwoju serwisu Sympatia.pl

„Wspólnie z Platnosci.pl stworzyliśmy najszybszą i najprostszą na polskim rynku metodę zapłaty za tego typu usługi” – podsumowuje mówi Fabian Adaszewski z Grupy Allegro.

Technicznym operatorem usługi Płacę z Allegro jest należący do Grupy Allegro serwis Platnosci.pl – lider na rynku internetowych płatności elektronicznych. Serwis zapewnia pełną infrastrukturę informatyczną usługi, dzięki czemu jej wdrożenie u Partnera zewnętrznego jest proste i szybkie, dając jednocześnie pełne bezpieczeństwo zarówno Płacącemu, jak i otrzymującemu wpłatę.

„Ilość transakcji za pomocą „Płacę z Allegro” notuje stały, dynamiczny wzrost, nawet  kilkudziesięcioprocentowy w skali kwartału – informuje Marcin Jabłoński, Członek Zarządu PayU S.A., właściciela Platnosci.pl. – Usługa została stworzona z myślą o indywidualnych użytkownikach serwisów ogłoszeniowych Grupy Allegro, ale jak widać na przykładzie Sympatii, z powodzeniem sprawdza się również przy innego typu usługach i serwisach” .

 

A to już wiesz?  Allegro osiąga bardzo wysokie wyniki licytacji na rzecz powodzian

Dodatkowych informacji udzielają:
Magdalena Kowalczyk, PR manager
Grupa Onet.pl SA
tel. kom.: + 48 608 060 138
e-mail: [email protected]

 

Sympatia.pl jest najczęściej odwiedzanym polskim serwisem randkowym. Według danych
z badania Megapanel PBI/Gemius w styczniu 2009 r. użytkownicy Sympatii dokonali 399 milionów odsłon, a średni czas przebywania na stronach serwisu wynosił 3 godziny i 25 minut. W serwisie  założono już prawie 3 miliony profili, które uatrakcyjnia prawie 7 milionów zdjęć. Za pośrednictwem Sympatii poznały się już tysiące par, coraz częściej są to także pary międzynarodowe, Sympatia.pl pomaga więc przełamywać także bariery geograficzne i stara się łączyć świat online z realnym.

Platnosci.pl – lider na polskim rynku płatności elektronicznych. Serwis oferujący wszystkie dostępne na rynku narzędzia do przeprowadzenia szybkich i bezpiecznych płatności w Internecie. Z usług Platnosci.pl korzysta ponad 2 tysiące sklepów, portali i serwisów internetowych. Wśród nich są liderzy polskiego Internetu: Allegro, Onet.pl, Gadu-Gadu, otoMoto.pl. Platnosci.pl obsługuje w ciągu miesiąca kilka milionów transakcji. Serwis posiada status Agenta Rozliczeniowego nadawany przez NBP i działa na podstawie umów z instytucjami finansowymi.

 

 

 

 

Źródło Grupa Allegro Sp. z o. o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy