Wiadomości branżowe

Dziennikarz portalu Bankier.pl wyróżniony w konkursie im. Władysława Grabskiego

Analityk Krzysztof Kolany z Bankier.pl został wyróżniony w kategorii dziennikarstwo internetowe. Prestiżowa nagroda im. Władysława Grabskiego przyznawana jest za najlepsze publikacje o tematyce ekonomicznej.

<

p>W dniu 21 czerwca 2010 roku wręczone zostały nagrody i wyróżnienia w VIII edycji konkursu im. Władysława Grabskiego organizowanego przez Narodowy Bank Polski, PAP i Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich. Nagrody przyznawane są za najlepsze publikacje o tematyce ekonomicznej, które ukazały się w 2009 roku w prasie ogólnopolskiej i lokalnej (zarówno w wersji papierowej jak i w internecie) oraz audycje radiowe i programy telewizyjne.

Celem, który przyświecał kapitule konkursowej było uhonorowanie pracy dziennikarzy, którzy przyczyniają się do lepszego zrozumienia gospodarki rynkowej. W kategorii Dziennikarstwo internetowe, w której wyróżnienie przyznane zostało po raz pierwszy, laureatem został analityk Krzysztof Kolany z portalu Bankier.pl.

?Nagroda Narodowego Banku Polskiego to dla mnie duży zaszczyt. Bardzo się cieszę, że moja praca została zauważona i doceniona przez tak ważną instytucję? ? komentuje Krzysztof Kolany.

?Jest to ogromne wyróżnienie i uznanie dotychczasowych osiągnięć Krzysztofa jako dziennikarza ekonomicznego. Dodatkowo cieszy fakt, że wyróżnienie w kategorii Dziennikarstwo internetowe, przyznawane w tym roku po raz pierwszy, trafiło właśnie do dziennikarza Bankier.pl? ? mówi Joanna Kuzdak, Prezes Bankier.pl.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Bankier.pl S.A., obecny na rynku od 2000 r., jest liderem na polskim rynku internetowych firm mediowych koncentrujących się na sektorze finansów. Spółka czerpie przychody ze sprzedaży powierzchni  reklamowej oraz z pośrednictwa i doradztwa finansowego. Bankier.pl oferuje produkty i usługi blisko 50 renomowanych instytucji finansowych, które poprzez kanały dystrybucji portalu dostępne są dla ponad 7 milionów osób miesięcznie. W skład Grupy Bankier.pl wchodzą portale i serwisy zaliczane do czołówki witryn w swoich kategoriach tematycznych: Bankier.pl, Twoja-Firma.pl, PIT.pl, VAT.pl, OsobyPrawne.pl, PRNews.pl, MamBiznes.pl i Mojeauto.pl.

<P >Grupa Bankier.pl przyciąga coraz większą liczbę użytkowników, głównie osób zainteresowanych tematyką finansowo-biznesową. W marcu 2010 roku ich liczba wyniosła 2,8 miliona, a łączna liczba odsłon przez nich wygenerowanych 55 milionów.

 

Źródło Bankier.pl. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts