?Produkt Wykonawcy 2010? dla Domaluxu

Domalux Classic Silver utytułowany został nagrodą „Produkt Wykonawcy 2010". Jury konkursu, doceniając jakość oraz innowacyjną recepturę najnowszego Domaluxu, uhonorowało lakier w kategorii „produkty do ochrony drewna".

„Produkt Wykonawcy 2010" to druga edycja ogólnopolskiego projektu zainicjowanego przez redakcję miesięcznika branżowego Fachowy Wykonawca. Do konkursu zgłoszonych zostało 48 produktów w 10 kategoriach. W Jury zasiedli niezależni eksperci: przedstawiciele firm wykonawczych, stowarzyszeń branżowych (m.in. Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Parkieciarzy), ogólnopolskiej prasy specjalistycznej. Wyłoniono produkty cechujące się wysoką jakością i wszechstronnym zastosowaniem, szczególnie przydatne w pracy wykonawców. - Cieszymy się z otrzymanego wyróżnienia - mówi Aneta Jarosz-Pałach, Manager ds. Wasparcia Marketingowego w PPG Deco Polska. - Niewiele jest konkursów branżowych, w których produkty poddawane są równie merytorycznej ocenie. To doskonała rekomendacja dla Domaluxu.

Nagrodzony tytułem „Produkt Wykonawcy 2010" Domalux Classic Silver, to jednoskładnikowy, poliuretanowy lakier do parkietów. Wyróżnia się wysoką odpornością na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne oraz na działanie wody, olejów i rozpuszczalników. W przypadku prawidłowo konserwowanych i eksploatowanych płaszczyzn z twardego drewna, producent gwarantuje 15-letnią ochronę polakierowanych powierzchni. Lakier dostępny jest w dwóch wersjach, jako półmat i połysk. Wersja z połyskiem spełnia normę DIN V 18032-2 i posiada właściwości antypoślizgowe (może być stosowana w obiektach sportowych), doskonale sprawdza się także przy zabezpieczaniu drewna egzotycznego. Domalux Classic Silver to produkt przyjazny dla środowiska - spełnia limit zawartości LZO wg dyrektywy 2004/42/WE (kat. A/i/FR) 500g/l (2010).

Domalux Classic Silver

Pojemność opakowań: 1l, 5L

Cena: od 36 zł brutto / 1 L

www.domalux.pl

 
Źródło Domalux. Dostarczył netPR.pl
Authors

Related posts

Top