Wiadomości branżowe

Portfel Elektroniczny ING dostępny dla wszystkich

ING Bank Śląski jako pierwszy bank w Polsce udostępnił portfel elektroniczny V.me by Visa. Portfel Elektroniczny ING to nowa i innowacyjna usługa ułatwiającą realizowanie płatności przez Internet. Mogą z niego korzystać wszyscy posiadacze kart płatniczych.

Nasi klienci coraz chętniej dokonują zakupów przez Internet. Chcąc zapewnić im wygodę i bezpieczeństwo dokonywanych płatności, jako pierwszy bank w Polsce oraz jeden z pierwszych w Europie zaoferowaliśmy Portfel Elektroniczny ING, wykorzystujący rozwiązanie V.me by Visa. Dzięki tej innowacyjnej usłudze nie musimy każdorazowo podawać szczegółów kart płatniczych na stronach sklepów internetowych ? dane wpisujemy tylko raz podczas tworzenia portfela. Płatność ogranicza się do kilku kliknięć, czyli wybrania metody płatności V.me by Visa, zalogowania się do Portfela Elektronicznego ING i zatwierdzenia transakcji. Mamy nadzieję, że funkcjonalność usługi będzie miała pozytywny wpływ na rozwój płatności e-commerce w Polsce ? powiedział Mateusz Poznański, Dyrektor Banku ? Rachunki, Płatności, Oszczędności i Inwestycje.

Portfel Elektroniczny ING umożliwia przechowywanie w jednym miejscu danych wielu kart oraz dokonywanie za jego pomocą płatności w sklepach internetowych. Użytkownik może wprowadzić do niego karty debetowe, kredytowe, przedpłacone, charge systemu Visa i MasterCard ? wydane przez różnych polskich i europejskich wydawców. Dokonywanie płatności za pomocą tego rozwiązania trwa kilka sekund, jest łatwe i wygodne. Najwyższy poziom bezpieczeństwa usługi zapewniony jest poprzez wykorzystanie dedykowanego systemu wykrywania oszustw po stronie Visa. Portfel jest chroniony wielowarstwowym systemem zabezpieczeń, w tym usługą Verified by Visa opartą na technologii 3D secure. Usługa jest bezpłatna.

Za pomocą Portfela Elektronicznego ING klienci mogą dokonywać zakupów w popularnych sklepach internetowych, m.in. Neckerman, Leclerc, TicketPro czy Merlin. Pełna lista sklepów jest dostępna na stronie internetowej http://www.ingbank.pl/vme.

Źródło ING BANK ŚLĄSKI S.A.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy