Ruszyły zapisy na ?Dzień Inwestora z ENERGĄ?

Spotkaj się z ekspertami i zdobądź wiedzę na temat sektora energetycznego


Już 21 maja na Stadionie Narodowym inwestorzy indywidualni będą mogli uczestniczyć w konferencji, która przybliży im specyfikę sektora energetycznego oraz pozwoli zwiększyć wiedzę na temat inwestycji w spółki z tego sektora. Już dzisiaj włącz się do akcji 
z ENERGĄ i zarejestruj się na konferencję na stronie www.ir.energa.pl/pl/ir/dzien-inwestora

?Dzień Inwestora z ENERGĄ? to konferencja dedykowana inwestorom indywidualnym. Jej celem jest przybliżenie specyfiki sektora energetycznego, dyskusja o kryteriach atrakcyjności inwestycyjnej spółek z tej branży oraz zapewnienie inwestorom możliwości bezpośredniego kontaktu z ekspertami rynku kapitałowego.

Organizowany ?Dzień Inwestora z ENERGĄ? jest elementem długoterminowej strategii komunikacji przyjętej przez Zarząd Spółki przed debiutem. ENERGA od początku zapowiadała, że chce prowadzić otwartą politykę komunikacji z inwestorami, a wyrazem tego są aktywności już realizowane m.in.: czaty inwestorskie, transmisje online z konferencji wynikowych, a w przygotowaniu jest także strona internetowa dedykowana tej grupie inwestorów.


Organizacja Dnia Inwestora stanowi inaugurację programu ENERGI dla inwestorów indywidualnych ?Każda akcja ma znaczenie?, a Partnerami w zbliżającym wydarzeniu są: Ministerstwo Skarbu Państwa, Akcjonariat Obywatelski i Dom Maklerski PKO Banku Polskiego. Współorganizatorem wydarzenia jest agencja relacji inwestorskich InnerValue. Swój udział w wydarzeniu potwierdzili: Anna Arcimowicz-Kołeczek, Radca Ministra, Ministerstwo Skarbu Państwa, Jakub Papierski, Wiceprezes Zarządu PKO Banku Polskiego oraz Michał Szwarc, Dyrektor Zarządzający JP Morgan. Gospodarzem spotkania będzie Mirosław Bieliński, Prezes ENERGA SA.

- Zarząd ENERGI od początku zapowiadał pełną otwartość w kontaktach z inwestorami indywidualnymi i ta polityka jest konsekwentnie realizowana. Ponad 72 tys. osób, które wzięły udział w naszej ofercie publicznej do tego zobowiązuje. Na naszej konferencji nie chcemy się skupić na samej ENERDZE, ale chcemy dać inwestorom narzędzia, które pozwolą im podjąć świadomą decyzję inwestycyjną i ocenić spółki z branży energetycznej notowane na warszawskiej giełdzie ? mówi Joanna Pydo, Dyrektor ds. Relacji Inwestorskich ENERGA SA

Energa zadebiutowała na GPW 11 grudnia 2013 r., a wejście na parkiet poprzedzone było przeprowadzeniem publicznej oferty sprzedaży akcji, której wartość wyniosła 2,4 mld zł. W IPO ENERGI udział wzięło ponad 72 tys. inwestorów indywidualnych.

Zapytania:

Joanna Pydo

Dyrektor ds. Relacji Inwestorskich ENERGA SA

[email protected]

Tel. 58 771 85 59

Kom. 783 837 165

Źródło Grupa ENERGA. Dostarczył netPR.pl
Authors

Related posts

Top